ימי גיבוש לעסקים

ימי כיף זו הזדמנות מעולה להוציא את העובדים משגרת העבודה והיום יום, להראות אכפתיות ולתגמל את העובדים עבור תרומתם לפעילות הארגון.

באמצעות ימי כיף ניתן ליצור אינטראקציה בין העובדים, לגרום לתקשורת טובה יותר, לחזק את עבודת הצוות, ליצור אצל העובדים אכפתיות ותחושת שייכות ולחדד מסרים של גיבוש ושיתוף פעולה בין כולם.

להזמנת טיסה

בכדי לשבור שגרה עבור כל מנהל או עובד שכבר שבעו מכל האירועים הבָּאנָלִים, צריך לחשוב על משהו אחר, קונספט כזה שישלב בימי הכיף לעובדים חווית שטח מאתגרת עם פעילות מעצימה ומגבשת התורמת ואף מגבירה את הלכידות הקבוצתית בחברה. כשמארגנים ימי כיף לעובדים חשוב לחשוב על כל הפרטים. הנסיון שצברנו ב7Winds לימד אותנו לחשוב על הכל תוך שימת לב לכל פרט ופרט, ובכך לתכנן יום כיף המתאים לכולם.

אנו משתדלים לשלב טיסת חוויה בכול אירוע. אם הזמן קצר, תקציב מוגבל, או מזג האוויר אינו מתאים ניתן לשלב את הטיסה כפרס לעובדים מצטיינים שכולם נושאים אליהם מבט או כפרס למנצחים בתחרויות של יום הגיבוש.

  • פעילות באוויר: טיסה במצנח רחיפה, טיסה במצנח ממונע, טיסה בטרייק מעופף.
  • סדנאות O.D.T (אתגרים לפיתוח צוות): ביער, במים או באוויר.
  • סדנאות חוויה: אלכוהול, צחוק, מיסטיקה, חפש את המטמון, בישול ועוד.
  • מגוון אטרקציות: טרקטורונים, ריינג'רים, טום-קארים, ג'יפים, סוסים, חמורים, קיאקים, אופניים, צוק מנרה, לונה גל, חמי געש, רכבי גולף, פיינטבול, סנפלינג, פארקי חבלים, טיפוס מצוקים, אומגות, סגווי, הפעילויות בפריסה ארצית.
  • פינוק בספא: מבחר ספאים גדול מאוד שמותאם לקבוצות, חמי געש, חמי טבריה, נווה מדבר, חמי יואב, חמת גדר ועוד.
  • טיולים רגליים ברחבי הארץ: טיולים מומחזים, טיולי נושא, טיולי היסטוריה ועוד.

ניתן לבנות את החבילה בהתאם לדרישות ותקציב הלקוח.

למידע נוסף והצעת מחיר מפורטת חייגו אלנו.

נגישות

אנו ב7winds רואים בהטסה של אנשים עם מוגבלויות שליחות. לכן אנו נעשה כל שביכולתנו לאפשר להם רחף איתנו ללא תוספת תשלום. אנו בקשר החברות המובילות בתחום על מנת שנוכל לאפשר זאת.

אנשים שמשקלים מעל 100 ק"ג אנא עדכנו אותנו מראש.

בטיחות ציוד וביטוח

טיסה בטוחה במצנח רחיפה היא שילוב של ציוד מצוין וחדיש עם ניסיון וידע של הטייס. אנו לא מתפשרים על בטיחות ומציעים את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר בתחום!

אנו משתמשים בציוד הבטוח ביותר, מתוצרת אירופאית בלבד. כל הציוד בו אנו משתמשים הוא בעל תו תקן אירופאי המחמיר בעולם. טייסי הטאנדם שלנו הם ישראלים שעברו הכשרה מקצועית ומבחנים של רשות התעופה האזרחית. הם בעלי ניסיון של שנים רבות, ערובה לרמת הבטיחות הגבוהה ביותר בכל הטיסה.

ברשותנו פוליסת ביטוח צד שלישי של ביטוח טיסות טאנדם בגובה של 1,000,000 ₪