טיסה מעל הים

חוויית רחיפה במצנח זוגי מעל חופי ארסוף געש ונתניה. רק אתם והציפורים, גבוה מעל כולם, נהנים מהחול השמש והים. טיסת רחיפה זוגית אפשרית ומתאימה לכל אחד מגיל 4 ומעלה. אף אחד לא צעיר מדי או זקן מדיי כדי לעוף. הטיסה מתבצעת ע"י מדריך מוסמך ומבוטח במצנח מיוחד, גדול, יציב ונוח לטיסה.

בכל מצנח טסים מדריך ונוסע יחד, כל אחד מהם יושב ברתמה נפרדת. המדריך יושב מאחור והנוסע יושב מלפנים, כך שאתם בשורה הראשונה. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להתרווח, להנות מהנופים הנפלאים של ישראל, להתענג על חווית הטיסה ולצלם תמונות עוצרות נשימה!

להזמנת טיסה

ניסע יחד לעמדת ההמראה. אחרי תדריך קצר, תרתמו אל המדריך ולמצנח הפרוס על גבי הקרקע. המדריך יניף את המצנח כך שלא תחושו תחושה של נפילה חופשית או נפילה פתאומית!

תוך מספר צעדים המצנח יישא אותנו לאויר, לחפש זרמי אויר עולים ולדאות כמו נשר מעל צוקי הים. הנוף אשר ייפרס מתחתינו הוא פשוט מרהיב.

  • הטיסה תלויה ברוח ובתנאי מזג האוויר. לעתים קשה לחזות את תנאי מזג האוויר וייתכנו שינויים ברגע האחרון. מעבר לכך, ייתכן וכאשר תהיו בעמדת הרחיפה, לא ניתן יהיה לבצע את טיסת הרחיפה מסיבות בטיחותיות. 7winds תדאג לתאם מועד חלופי, אך יש לקחת זאת בחשבון טרם הרכישה.
  • יש לנעול נעליים סגורות במהלך הטיסה.
  • ניתן לבחור את מין המדריך/מדריכה בתיאום מראש.
  • ביטולים / שינויים יתקבלו בהודעה מראש של לפחות 2 ימים שאינם ימי מנוחה.

ניתן לרכוש שובר ולהעניק אותו כמתנה ייחודית למשפחה או חברים שאוהבים הפתעות מרגשות. שובר טיסת החוויה עם מדריך במצנח רחיפה ישלח אליך במייל או בדואר לאחר ביצוע הזמנה.

לרכישה

* שובר המתנה תקף לשנתיים.

 

אנו ב7winds רואים בהטסה של אנשים עם מוגבלויות שליחות. לכן אנו נעשה כל שביכולתנו לאפשר להם רחף איתנו ללא תוספת תשלום. אנו בקשר החברות המובילות בתחום על מנת שנוכל לאפשר זאת.

אנשים שמשקלים מעל 100 ק"ג אנא עדכנו אותנו מראש.

טיסה בטוחה במצנח רחיפה היא שילוב של ציוד מצוין וחדיש עם ניסיון וידע של הטייס. אנו לא מתפשרים על בטיחות ומציעים את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר בתחום!

אנו משתמשים בציוד הבטוח ביותר, מתוצרת אירופאית בלבד. כל הציוד בו אנו משתמשים הוא בעל תו תקן אירופאי המחמיר בעולם. טייסי הטאנדם שלנו הם ישראלים שעברו הכשרה מקצועית ומבחנים של רשות התעופה האזרחית. הם בעלי ניסיון של שנים רבות, ערובה לרמת הבטיחות הגבוהה ביותר בכל הטיסה.

ברשותנו פוליסת ביטוח צד שלישי של ביטוח טיסות טאנדם בגובה של 1,000,000 ₪