אירועים באוויר

רוצים אירוע מקורי שיעיף אתכם באוויר?

הצוות שלנו יתכנן אתכם אירוע מגניב וכיפי, במקום ואווירה ייחודיים המתאימים בדיוק לכם וגולת הכותרת: טיסות חוויה במצנח רחיפה עם מדריך מקצועי ומנוסה!

אירוע משפחתי, מסיבת רווקים, מסיבת רווקות, או כל אירוע אחר שתרצו לציין.

עמדות המראה:

  • ארסוף
  • געש
  • נתניה

להזמנת טיסה

כל המשפחה עפה! אנו נטיס אתכם אחד אחד בזמן ששאר המשפחה יושבת תחת אוהל מפנק שאנו נקים עבורכם בחוף הים. אנו נארגן לכם אוהל גדול,כיסאות, בידורית, מחצלות, שולחן.

מומלץ להביא:

שתייה קלה, אוכל, מוזיקה המתאימה לכל המשפחה, שש בש, מטקות, פריזבי, כדורגל.

 

אירוע מיוחד ומלא אדרנלין באחד החופים היפים בישראל!

אנו נטיס אתכם אחד אחד בזמן ששאר החבר'ה יושבים תחת אוהל מפנק בחוף הים. אנו נארגן לכם אוהל גדול,כיסאות, בידורית, מחצלות, שולחן.

מומלץ להביא:

שתייה קלה, אוכל, מוזיקה, שש בש, מטקות, פריזבי, כדורגל, משחקי חברה, מצלמות.

איך זה עובד

ניסע יחד לעמדת ההמראה. אחרי תדריך קצר, תרתמו אל המדריך ולמצנח הפרוס על גבי הקרקע. המדריך יניף את המצנח כך שלא תחושו תחושה של נפילה חופשית או נפילה פתאומית! תוך מספר צעדים המצנח יישא אותנו לאויר, לחפש זרמי אויר עולים ולדאות כמו נשרים מעל הרי הגליל. הנוף אשר ייפרס מתחתינו הוא פשוט מרהיב.

כדאי לדעת

  • הטיסה תלויה ברוח ובתנאי מזג האוויר. לעתים קשה לחזות את תנאי מזג האוויר וייתכנו שינויים ברגע האחרון. מעבר לכך, ייתכן וכאשר תהיו בעמדת הרחיפה, לא ניתן יהיה לבצע את טיסת הרחיפה מסיבות בטיחותיות. 7winds תדאג לתאם מועד חלופי, אך יש לקחת זאת בחשבון טרם הרכישה.
  • יש לנעול נעליים סגורות במהלך הטיסה.
  • ניתן לבחור את מין המדריך/מדריכה בתיאום מראש.
  • ביטולים / שינויים יתקבלו בהודעה מראש של לפחות 2 ימים שאינם ימי מנוחה.

מחפשים מתנה מופלאה?

ניתן לרכוש שובר ולהעניק אותו כמתנה ייחודית למשפחה או חברים שאוהבים הפתעות מרגשות. שובר טיסת החוויה עם מדריך במצנח רחיפה ישלח אליך במייל או בדואר לאחר ביצוע הזמנה.

לרכישה

שובר המתנה תקף לשנתיים.

נגישות

אנו ב7winds רואים בהטסה של אנשים עם מוגבלויות שליחות. לכן אנו נעשה כל שביכולתנו לאפשר להם רחף איתנו ללא תוספת תשלום. אנו בקשר החברות המובילות בתחום על מנת שנוכל לאפשר זאת.

אנשים שמשקלים מעל 100 ק"ג אנא עדכנו אותנו מראש.

בטיחות ציוד וביטוח

טיסה בטוחה במצנח רחיפה היא שילוב של ציוד מצוין וחדיש עם ניסיון וידע של הטייס. אנו לא מתפשרים על בטיחות ומציעים את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר בתחום!

אנו משתמשים בציוד הבטוח ביותר, מתוצרת אירופאית בלבד. כל הציוד בו אנו משתמשים הוא בעל תו תקן אירופאי המחמיר בעולם. טייסי הטאנדם שלנו הם ישראלים שעברו הכשרה מקצועית ומבחנים של רשות התעופה האזרחית. הם בעלי ניסיון של שנים רבות, ערובה לרמת הבטיחות הגבוהה ביותר בכל הטיסה.

ברשותנו פוליסת ביטוח צד שלישי של ביטוח טיסות טאנדם בגובה של 1,000,000 ₪